See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie porządku i czystości na ulicach, placach i chodnikach wraz z przylegającą do nich zielenią miejską zlokalizowaną w pasach drogowych ulic Miasta Kutno (...).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego są usługi polegające na Utrzymaniu porządku i czystości na ulicach, placach i chodnikach wraz z przylegającą do nich zielenią miejską zlokalizowaną w pasach drogowych ulic Miasta Kutno oraz utrzymaniu porządku, czystości, zieleni i elementów małej architektury i opróżnianiu koszy na terenie Urzędu Miasta Kutno.
Interne Kennung: ZP.271.10.2023.TMa
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Opróżnianie koszy ulicznych nie ujętych w stałym obszarze utrzymania oraz koszy na psie odchody
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V wynika z Załącznika nr 1 do SWZ/umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90918000 Entleerung von Abfallbehältern