2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa obwodnicy Zatora w ciągu drogi krajowej nr 28 (projekt pilotażowy realizowany z wykorzystaniem metodyki i narzędzi BIM)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa obwodnicy Zatora w ciągu drogi krajowej nr 28 (projekt pilotażowy realizowany z wykorzystaniem metodyki i narzędzi BIM)
Vorherige Bekanntmachung: 5632-2023
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, wycinkę kolidujących drzew i krzewów, rozbiórkę kolidujących obiektów kubaturowych, rozbiórkę ogrodzeń, zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej – humusu, wzmocnienie podłoża, rozbiórkę istniejących konstrukcji nawierzchni dróg wraz z oznakowaniem i innymi elementami dróg, rozbiórkę i budowę zjazdów, budowę drogi krajowej nr 28 wraz z budową jezdni dodatkowej, przebudowę drogi krajowej nr 44, rozbudowę starodroża drogi krajowej nr 28, rozbudowę i budowę drogi wojewódzkiej nr 781, rozbudowę drogi powiatowej nr 1812K (ul. Bugajska), rozbudowę drogi gminnej nr 510404K (ul. Jana Pawła II), budowę dróg docelowo gminnych oraz jezdni dodatkowej, budowę chodników oraz ścieżek pieszo-rowerowych, budowę i rozbudowę skrzyżowań jednopoziomowych zwykłych, skanalizowanych i typu rondo, budowę obiektów inżynierskich wraz z elementami towarzyszącymi, budowę i przebudowę rowów melioracyjnych, budowę odwodnienia drogi – rowy, odcinki kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami oczyszczającymi, zbiornikami retencyjnymi i wylotami do rowów melioracyjnych, przepusty, budowę urządzeń ochrony środowiska, takich jak: ekrany akustyczne, ekrany przeciwolśnieniowe, zbiorniki kompensacyjne, zbiorniki retencyjne wraz z dojazdami, osadniki, separatory, płotki naprowadzające, budowę i przebudowę obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej branży sanitarnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej, konstrukcyjnej i wodno-melioracyjnej, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, budowę wybranych elementów krajowego systemu zarządzania ruchem (m.in. kanał technologiczny, stacja meteo), budowę systemu oświetlenia wraz z infrastrukturą, budowę zatoki dla kontroli pojazdów przez ITD i Policję, budowę zatok autobusowych wraz z wiatami przystankowymi, budowę zatoki postojowej do obsługi urządzeń oczyszczających, nasadzenia zieleni. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w oparciu o uzyskaną decyzje ZRID z wykorzystaniem metodyki i narzędzi BIM.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71510000 Standortbegehung, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen