See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/51SM/07/2026 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Zadania 18-33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Interne Kennung: PN/51SM/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 - Łaty hemostatyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 - Kaniule
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 - Zestaw instrumentów medycznych do frentomii
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie nr 21 - Sprzęt endoskopowy
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 - Testy Schirmera
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Zadanie nr 23 - Paski fluoresceinowe
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Zadanie nr 24 - Elementy zużywalne do wieży artroskopowej Dyonics
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Zadanie nr 25 - Materiały medyczne jednorazowe do manipulatora
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Zadanie nr 26 - Opatrunki do terapii podciśnieniowej
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Zadanie nr 27 - Sprzęt do wkłuć obwodowych dla noworodków
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Zadanie nr 28 - Sprzęt j.u. do Histeroskopu Aesculap Multiflow plus PG 14 (SN 2303CE 1083/PG 145)
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Zadanie nr 29 - Sterylny marker do skóry
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Zadanie nr 30 - Retraktor chirurgiczny z funkcją ochrony rany
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Zadanie nr 31 - Kapilarny dren silikonowy
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 32
Beschreibung: Zadanie nr 32 - Silikonowe butle do drenażu pooperacyjnego
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Zadanie nr 33 - Protezy naczyniowe
Interne Kennung: Zadanie nr 33