See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wag laboratoryjnych w ramach doposażenia pracowni kosmetologii ( ADP.2301.88.2025)
Beschreibung: 1.Dostawa wag laboratoryjnych w ilości 5 sztuk. 2. Zakup jest realizowany w ramach projektu pod nazwą „Kreator kariery-zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0256/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według kodu Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 38310000 Wagi precyzyjne 4.Wymagany termin wykonania zamówienia - 2 tygodnie od podpisania umowy. 5.Wymagany okres rękojmi: 24 miesiące. 6.Wymagany minimalny okres gwarancji: 24 miesiące.
Interne Kennung: ADP.2301.88.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wag laboratoryjnych w ramach doposażenia pracowni kosmetologii”, nr postępowania (ADP.2301.88.2025)
Beschreibung: 1. Dostawa wag laboratoryjnych w ilości 5 sztuk. Zakup jest realizowany w ramach projektu pod nazwą „Kreator kariery-zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0256/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według kodu Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 38310000 Wagi precyzyjne 3. Wymagany termin wykonania zamówienia - 2 tygodnie od podpisania umowy. 4. Wymagany okres rękojmi: 24 miesiące. 5. Wymagany minimalny okres gwarancji: 24 miesiące.