See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Excavator pe pneuri
Beschreibung: Achiziţionarea unui "Excavator pe pneuri", conform cerintelor şi specificaţiilor din caietele de sarcini. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu dispoziţiile art. 160 alin. (2) şi art. 161 alin. (2) din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 14009336_2026_PAAPD1623865/3787/15.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262100 Mechanische Bagger
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţionarea unui excavator pe pneuri, conform cerintelor minime din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1