2. Verfahren
Verfahren
Titel: Patiënten- & Hartmonitoren AZ 2027 e.v. (GGD BZO & BMWN)
Beschreibung: De aanschaf en onderhoud/reparaties van de P&H-monitoren wordt vormgegeven middels een overeenkomsten met één leverancier. Voor deze overeenkomst geldt een initiële looptijd van 6 jaar met daarna de optie om de overeenkomst twee keer met twee jaar te verlengen. Daarna eindigt de overeenkomst van rechtswege. De initiële contractduur van zes jaar sluit aan bij de economische levensduur van de P&H-monitoren, terwijl de optionele verlengingen uitsluitend worden ingezet indien de samenwerking, prijsstelling en prestaties daartoe aanleiding geven. De verlengingen zijn derhalve geen automatisme, maar afhankelijk van expliciete evaluatiemomenten. Bizob besteed voorliggende opdracht aan namens GGD BZO en RAV BMWN.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 0
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario, 33195000 Sistema de monitorización de los pacientes, 85148000 Servicios de análisis médicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 0