2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby aplikačnej podpory, prevádzky a realizácie zmien IS Fabasoft eGov Suite
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb, činností a rolí, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie systémovej, aplikačnej podpory, podpory používateľov a rozvoja IS Fabasoft. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohách zmluvy.
Interne Kennung: 2026/AP00/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001