2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKMMU.086.18.26 - Sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt. z dylatacjami wykonanymi zgodnie z normą ZN-07/PKP Cargo 8, wykonanie z żeliwa wysokogatunkowego P10, spełniające wymagania normy ZN-07 PKP Cargo 4".
Vorherige Bekanntmachung: 454331-2026
Interne Kennung: SKMMU.086.18.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322500 Bremsbacken
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SKMMU.086.18.26 - sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt. z dylatacjami wykonanymi zgodnie z normą ZN-07/PKP Cargo 8, wykonanie z żeliwa wysokogatunkowego P10, spełniające wymagania normy ZN-07 PKP Cargo 4”.