2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do Wzoru umowy - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/12/0142/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy