581252-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku. Zamówienie obejmuje 4 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Interne KennungLM.261.40.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141200 Katheter, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33141610 Sammelbeutel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jednorazowego asortymentu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.40.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141625 Diagnoseausrüstung
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów punkcyjnych do dwustopniowej przezskórnej nefrostomii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.40.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy portów żylnych do chemioterapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.40.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy worków do żywienia pozajelitowego noworodków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.40.4.2026
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel