See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – I cz.’’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach -53 pakiety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 317060-2026
Interne Kennung: 20/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Interne Kennung: Pakiet nr 53