2. Verfahren
Verfahren
Titel: PŘEDBĚŽNÉ TRŽNÍ KONZULTACE – dodávka a provoz FVE na UHK
Beschreibung: Záměrem Zadavatele (UHK) je zrealizovat soutěž formou Design & Build pro komplexní realizaci, vč. provozování třech FVE na 3 odběrných místech (výkony cca 45 kWp, 45 kWp, 200 kWp); předmět plnění bude zahrnovat zejm.: - projektovou přípravu, - dodávku a instalaci FVE, - servis, - monitoring, energetický management, - licenční provoz. Cílem v rámci těchto předběžných tržních konzultací je získat informace z trhu, které pomohou vymezit předmět a podmínky plánované soutěže na dodávky FVE tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám UHK a aby byly stanoveny v souladu s reálnými možnostmi dodavatelů.PTK jsou v této fázi vedeny písemně, a to prostřednictvím tohoto on-line dotazníku pro dodavatele. Zadavatel nevylučuje možnost vést PTK následně také jinou písemnou, popř. ústní formou; v případě ústní formy komunikace bude její obsah v dostatečné míře zdokumentován zejména zápisem a audio či audio-vizuálním záznamem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Záměrem Zadavatele (UHK) je zrealizovat soutěž formou Design & Build pro komplexní realizaci, vč. provozování třech FVE na 3 odběrných místech (výkony cca 45 kWp, 45 kWp, 200 kWp); předmět plnění bude zahrnovat zejm.: - projektovou přípravu, - dodávku a instalaci FVE, - servis, monitoring, energetický management - licenční provoz Cílem v rámci těchto předběžných tržních konzultací je získat informace z trhu, které pomohou vymezit předmět a podmínky plánované soutěže na dodávky FVE tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám UHK a aby byly stanoveny v souladu s reálnými možnostmi dodavatelů.
Interne Kennung: P26V00000056