581275-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – Investering en onderhoud Veegmachines
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInvestering en onderhoud Veegmachines
BeschreibungOpdrachtgever wenst voor de aanschaf en het onderhoud van Veegmachines Raamovereenkomsten op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomsten voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst wenst Opdrachtgever voor aanschaf van Veegmachines Nadere opdrachten in de markt te zetten onder de Raamcontractanten die via deze Europese aanbestedingsprocedure zijn geselecteerd voor perceel 2. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst wenst Opdrachtgever voor het onderhoud van Veegmachines buiten de garantietermijnen perceel 1 de dienstverlening te laten verrichten door de geselecteerde Opdrachtnemer. Perceel 1: Onderhoud Veegmachines Deze Raamovereenkomst betreft het Onderhoud Veegmachines, buiten de garantieperiode. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 100.000, - tot € 150.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van 4 jaar bedraagt circa € 400.000, - tot € 600.000,- exclusief btw. Aan bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Dit betekent dat, indien bij de uitvoering van de Raamovereenkomst het daadwerkelijk afgenomen volume achterblijft - ongeacht de mate waarin dit het geval is - dit geheel voor risico van de Raamcontractant komt. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.000.000, - exclusief btw. In het geval deze maximale waarde wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten. Perceel 2: Investering Veegmachines Deze Raamovereenkomst betreft het Investering in Veegmachines. De verwachting is dat gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst jaarlijks één Veegmachines wordt aangeschaft. Momenteel worden nog veelal Veegmachines met verbrandingsmotoren aangeschaft. De huidige types zijn vastgelegd in paragraaf 2.2. In de toekomst zal Opdrachtgever waarschijnlijk ook elektrische Veegmachines of alternatieven aanschaffen. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de contractduur van 4 jaar, bedraagt circa € 1.000.000,- - € 1.500.000,- exclusief BTW. Aan bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Dit betekent dat, indien bij de uitvoering van de Opdracht het daadwerkelijk afgenomen volume achterblijft - ongeacht de mate waarin dit het geval is - dit geheel voor risico komt van de Raamcontractant. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraag € 2.000.000,- exclusief BTW. In het geval dit maximum wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne KennungDG26-210
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelP1: Onderhoud Veegmachines
BeschreibungPerceel 1: Onderhoud Veegmachines Deze Raamovereenkomst betreft het Onderhoud Veegmachines, buiten de garantieperiode. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 120.000, - tot € 175.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van 4 jaar bedraagt circa € 480.000, - tot € 700.000,- exclusief btw. Aan bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Dit betekent dat, indien bij de uitvoering van de Raamovereenkomst het daadwerkelijk afgenomen volume achterblijft - ongeacht de mate waarin dit het geval is - dit geheel voor risico van de Raamcontractant komt. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.300.000, - exclusief btw. In het geval deze maximale waarde wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
LosLOT-0002
TitelP2: Aanschaf Veegmachines
BeschreibungPerceel 2: Deze Raamovereenkomst betreft de aanschaf van Veegmachines. De verwachting is dat gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst drie tot vier Veegmachines worden aangeschaft. Momenteel worden nog veelal Veegmachines met verbrandingsmotoren aangeschaft. De huidige types zijn vastgelegd in paragraaf 2.2. In de toekomst zal Opdrachtgever waarschijnlijk ook elektrische Veegmachines of alternatieven aanschaffen. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de contractduur van 4 jaar, bedraagt circa € 1.000.000,- tot € 2.500.000,- exclusief BTW. Aan bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Dit betekent dat, indien bij de uitvoering van de Opdracht het daadwerkelijk afgenomen volume achterblijft - ongeacht de mate waarin dit het geval is - dit geheel voor risico komt van de Raamcontractant. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraag € 5.000.000,- exclusief btw. Deze maximale waarde ligt aanzienlijk hoger dan de geschatte jaarlijkse omvang. Dit motiveert Opdrachtgever enerzijds door de duurdere aanschafwaarde van elektrische Veegmachines. Anderzijds kan het voorkomen dat Opdrachtgever haar Veegwagens in het kader van verduurzaming moet vervangen, of uitbreiden, afhankelijk van de vraag naar inzet van Veegwagens die zij krijgt. In het geval dit maximum wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne Kennung2
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen