See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych część II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy na zamówienie Zamawiającego wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne 20 Zadań: Zadanie 1. Kaniule dożylne Zadanie 2. Wyroby medyczne różne 1 Zadanie 3. Wyroby medyczne różne 2 Zadanie 4. Wyroby medyczne różne 3 Zadanie 5. Wyroby medyczne różne 4 Zadanie 6. Jednorazówka ogólna Zadanie 7. Zestaw do pompy Compact Ella Zadanie 8. Akcesoria laryngologiczne Zadanie 9. Elektrody i akcesoria do EKG Zadanie 10. Pończochy przeciwzakrzepowe Zadanie 11. Asortyment dla serologii Zadanie 12. Pojemnik na zużyte igły i odpady medyczne Zadanie 13. Asortyment anestezjologiczny Zadanie 14. Sprzęt jednorazowy do urządzenia PulsioFlex posiadanego przez Szpital i pułapki do Monitora Carescape b-450 Zadanie 15. Akcesoria anestezjologiczne Zadanie 16. Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi Zadanie 17. Akcesoria do sprzetu Philips Zadanie 18. Zestaw do drenażu dróg żółciowych Zadanie 19. laryngoskopy jednorazowe Zadanie 20. Zestawy do wkłucia centralnego - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Asortyment medyczny będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR) oraz w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620), w szczególności posiadać oznakowanie CE oraz odpowiednie deklaracje zgodności. 3. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania oraz – na żądanie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych – przedłożenia wszelkich dokumentów potwierdzających dopuszczenie oferowanego asortymentu do obrotu i używania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca zapewnia, że dokumenty te będą aktualne przez cały okres realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 405216-2026
Interne Kennung: 27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Zamawiający żąda od Wykonawców złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci: kart katalogowych, prospektów producenta lub instrukcji używania, które w sposób jednoznaczny potwierdzają parametry techniczne wymagane w Formularzu asortymentowo cenowym. 2. Dokumentacja musi być złożona w języku polskim. Dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski poświadczonym przez Wykonawcę. 3. Każdy dokument musi być przyporządkowany do konkretnego Zadania i pozycji w Formularzu asortymentowocenowym (np. poprzez naniesienie numeru pozycji na marginesie dokumentu). 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub będą one niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, chyba że środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami objętymi kryteriami oceny ofert (wówczas uzupełnienie jest niedopuszczalne). OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERT. 1. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę w postaci dokumentu elektronicznego. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Na ofertę składa się: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ) Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ) Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie (wzór stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ); 5) przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w rozdziale IV niniejszej SWZ; 6) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ustawy Pzp zobowiązany jest do udostępniania pełnomocnictw. W związku z powyższym Zamawiający zwraca uwagę, iż nie ma obowiązku podawania w pełnomocnictwach nr PESEL oraz numerów dowodów osobistych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaniule dożylne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Wyroby medyczne różne 1
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Wyroby medyczne różne 2
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0005
Titel: Wyroby medyczne różne 4
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Jednorazówka ogólna
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0009
Titel: Elektrody i akcesoria do EKG
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Pończochy przeciwzakrzepowe
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Asortyment dla serologii
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Pojemnik na zużyte igły i odpady medyczne
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Asortyment anestezjologiczny
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Sprzęt jednorazowy do urządzenia PulsioFlex posiadanego przez Szpital i pułapki do Monitora Carescape b-450
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Akcesoria anestezjologiczne
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0017
Titel: Akcesoria do sprzętu Philips
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0019
Titel: laryngoskopy jednorazowe
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zestawy do wkłucia centralnego
Interne Kennung: Zadanie 20