581293-2026 - Wettbewerb
Litauen – Kochen von Mahlzeiten – STRŪNOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ GYVENTOJŲ MAITINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: STRŪNOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ GYVENTOJŲ MAITINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Strūnos socialinės globos namų gyventojų maitinimo paslaugas. Paslaugų matavimo vienetas yra vieno gyventojo maitinimas per parą. Vidutinis maitinamų gyventojų skaičius per parą 175 asmenys, esant maitinimo režimui 4-5 kartai per parą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
581293-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55322000 Ēdienu pagatavošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0