581309-2026 - Ergebnis
Estland – Öffentlichkeitsarbeit – Kohanemist toetavad teavitustegevused
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kohanemist toetavad teavitustegevused
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida koostööpartner, kes aitab läbi viia uussisserändajate kohanemist toetavate teavitustegevuste teostamist kommunikatsioonistrateegia elluviimist ja kavandatud tegevuste elluviimist 24 (kahekümne nelja) kuu jooksul alates raamlepingu sõlmimisest või kuni raamlepingu maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni (sõltuvalt sellest, kumb saabub varem). Riigihanke tulemusena sõlmib Integratsiooni Sihtasutus raamlepingu 1 (ühe) edukaks osutunud pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309213-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000