See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění proexportních akcí v rámci projektu Capacity Building for Ukraine (CBU)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění proexportních akcí v rámci nástrojů Incoming a Twinning, společně označovaných jako projekt Capacity Building for Ukraine a zacílených na hospodářskou obnovu Ukrajiny. Veřejná zakázka bude rozčleněna do dvou kategorií (podle dvou základních typů realizovaných akcí): Kategorie č. 1 - Incoming Akce krátkého trvání typu „incomingová mise“: příjezd zahraniční delegace v rozsahu 5 až 10 osob na dobu až 5 nocí, přičemž náplní bude účast na bilaterálních jednáních, veletrzích či konferencích. Některé mise však mohou být i většího rozsahu a zahrnovat produkční zajištění tuzemských akcí typu seminář, konference, výstava apod. Očekávaný počet 20 až 40 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 150 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 500 tis. Kč bez DPH. Kategorie č. 2 - Twinning Akce delšího trvání typu „twinning“: dlouhodobější vzdělávací akce pro zahraniční delegáty v ČR, případně i výjezdy expertů (školitelů) z ČR do zahraničí, zpravidla pro
Vorherige Bekanntmachung: 724346-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie č. 1 - Incoming
Beschreibung: Akce krátkého trvání typu „incomingová mise“: příjezd zahraniční delegace v rozsahu 5 až 10 osob na dobu až 5 nocí, přičemž náplní bude účast na bilaterálních jednáních, veletrzích či konferencích. Některé mise však mohou být i většího rozsahu a zahrnovat produkční zajištění tuzemských akcí typu seminář, konference, výstava apod. Očekávaný počet 20 až 40 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 150 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 500 tis. Kč bez DPH.
Interne Kennung: N006/23/V000329932
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie č. 2 - Twinning
Beschreibung: Akce delšího trvání typu „twinning“: dlouhodobější vzdělávací akce pro zahraniční delegáty v ČR, případně i výjezdy expertů (školitelů) z ČR do zahraničí, zpravidla pro jednotlivce nebo malé skupiny 2 až 5 osob, s délkou pobytu od 2 týdnů do 3 měsíců. Očekávaný počet 15 až 30 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 400 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 800 tis. Kč bez DPH.
Interne Kennung: N006/23/V00033782/002