581346-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie.
BeschreibungSzczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy - Pakiety nr 1 – 26. Pakiet nr 1: Heparyny, Pakiet nr 2: Produkty do żywienia pozajelitowego, Pakiet nr 3: Płyny infuzyjne, Pakiet nr 4: Leki różne 1, Pakiet nr 5: Leki różne 2, Pakiet nr 6: Leki różne 3, Pakiet nr 7: Albuminy/Immunoglobuliny, Pakiet nr 8: Lorazepam, Pakiet nr 9: Immunoglobulina ludzka anty – D [1], Pakiet nr 10: Immunoglobulina ludzka anty – D [2], Pakiet nr 11: Produkty do żywienia niemowląt, dzieci i dorosłych, Pakiet nr 12: Leki różne 4, Pakiet nr 13: Leki różne 5, Pakiet nr 14: Leki różne 6, Pakiet nr 15: Leki różne 7, Pakiet nr 16: Leki różne 8, Pakiet nr 17: Produkty do żywienia dojelitowego, Pakiet nr 18: Leki różne 9, Pakiet nr 19: Paliperidon, Pakiet nr 20: Omeprazol/Pantoprazol, Pakiet nr 21: Leki różne 10, Pakiet nr 22: Leki różne 11, Pakiet nr 23: Leki różne 12, Pakiet nr 24: Propofol +EDTA, Pakiet nr 25: Propofol, Pakiet nr 26: Produkty do terapii nerkowej.Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ.Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów).Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze.
Vorherige Bekanntmachung363386-2026
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem platformy zakupowej: https://zoznowadeba.ezamawiajacy.pl, strony internetowej Zamawiającego: zoznowadeba.pl oraz poczty elektronicznej podanej w SWZ. 2. Opis przygotowania i składania ofert zgodnie z SWZ Rozdział XIII, XIV, XVIII. 3. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU zgodnie z SWZ Rozdział VII. 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale X niniejszej SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający stawia warunek w powyższym zakresie. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedstawi dokumenty potwierdzające posiadanie: - odpowiedniego zezwolenia, licencji, koncesji lub wpisu do rejestru działalności regulowanej, potwierdzającego, że Wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Dokument ten będzie potwierdzeniem posiadania przez Wykonawcę uprawnień do wykonywania określonej przedmiotem zamówienia działalności zawodowej. Wykonawca powinien posiadać odpowiedni dokument potwierdzający zezwolenie na obrót produktami leczniczymi: • zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) w zakresie prowadzenia hurtowni farmaceutycznej, a w przypadku składania oferty na leki psychotropowe i odurzające odpowiednio wymagane zezwolenie; • zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) na wytwarzanie produktów leczniczych jeżeli Wykonawca jest wytwórcą; • w przypadku Wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny – zezwolenie na prowadzenie składu konsygnacyjnego zawierające uprawnienia przyznane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego w zakresie obrotu produktami leczniczymi; • jeżeli prawo nie nakłada obowiązku posiadania ww. dokumentu, Wykonawca ma obowiązek poinformowania o tym Zamawiającego - w formie załączenia do oferty stosownego oświadczenia. Dokumenty te będą potwierdzeniem, że Zamawiający posiada uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej lub zawodowej, w ww. zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. 5. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X. 6. Zamawiający wymaga złożenia PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH - zgodnie z SWZ Rozdział XII.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8: Lorazepam
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 8: Lorazepam. Ilość pozycji asortymentowych: 2. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 8
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10: Immunoglobulina ludzka anty-D[2]
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 10: Immunoglobulina ludzka anty -D[2]. Ilość pozycji asortymentowych: 1. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11: Produkty do żywienia niemowląt, dzieci i dorosłych
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 11: Produkty do żywienia niemowląt, dzieci i dorosłych. Ilość pozycji asortymentowych: 20. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12: Leki różne 4
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 12: Leki różne 4. Ilość pozycji asortymentowych: 2. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13: Leki różne 5
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 13: Leki różne 5. Ilość pozycji asortymentowych: 8. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 13
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15: Leki różne 7
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 15: Leki różne 7. Ilość pozycji asortymentowych: 642. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 15
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 18: Leki różne 9
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 18: Leki różne 9. Ilość pozycji asortymentowych: 8. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 18
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 19: Paliperidon
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 19: Paliperidon. Ilość pozycji asortymentowych: 3. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 pakiet nr 19
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 21: Leki różne 10
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 21: Leki różne 10. Ilość pozycji asortymentowych: 8. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 21
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 22: Leki różne 11
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 22: Leki różne 11. Ilość pozycji asortymentowych: 27. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 22
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 23: Leki różne 12
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 23: Leki różne 12. Ilość pozycji asortymentowych: 9. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 23
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 25: Propofol
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 25: Propofol. Ilość pozycji asortymentowych: 2. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 25
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 26: Produkty do terapii nerkowej
BeschreibungI. Dostawa produktów leczniczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz płynów do terapii nerkowej dla SPZZOZ w Nowej Dębie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 26: Produkty do terapii nerkowej. Ilość pozycji asortymentowych: 3. Ilości wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia - Formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SWZ – są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia niż podana w Załączniku nr 2, w związku z niemożliwością przewidzenia pełnego zapotrzebowania na przedmiot zamówienia objęty niniejszą SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianego produktu w zakresie ilości podanych w poszczególnych pozycjach danej części, zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia lub zwiększenia ilości w granicach +/- 30 %, pod warunkiem nieprzekroczenia łącznej wartości danej części (pakietu). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. II. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do leków wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych – leków/preparatów równoważnych tzn. takich, które mają ten sam skład, dawkę i postać farmaceutyczną. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową oraz kod EAN produktu (jeżeli go posiada). b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. e) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. f) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. g) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. h) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. i) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. j) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. III. A) Artykuły, zakwalifikowane jako produkt leczniczy – w rozumieniu Ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 612, z późniejszymi zmianami) – muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami tej ustawy i posiadać odpowiednie dokumenty(jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). B) Artykuły medyczne, zakwalifikowane jako wyrób medyczny - muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), tj. certyfikaty CE, deklaracje zgodności, świadectwa rejestracyjne - w zakresie odpowiednim do przedmiotowego postępowania (jeżeli prawo nakłada obowiązek posiadania takich dokumentów). IV. Termin realizacji zamówienia od dnia obowiązywania umowy ……………… r. do dnia 31.07.2027 r. lub do czasu wykorzystania ilości asortymentu określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowo-cenowy – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Wskazanie daty zakończenia dostaw uzasadnione jest obiektywną przyczyną: dostawy realizowane będą sukcesywnie, datę zakończenia umowy określono w celu zachowania ciągłości dostaw, zakończenie umów w tym samym terminie na dany rodzaj asortymentu ma na celu zachowanie ciągłości tych umów, umożliwia również terminową realizację zadań Zamawiającego. V. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części zamówienia z podziałem na poszczególne Pakiety od 1 do 26 (żaden z Pakietów nie podlega podziałowi). VI. Zamawiający dopuszcza zmianę zawartej umowy w trakcie jej realizacji, w przypadkach określonych we Wzorze umowy - Zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.9.2026 Pakiet nr 26