581349-2026 - Wettbewerb
Polen – Orientierungsdienste – Usługa dozoru RD Leszno w okresie od 1.01.2027 do 31.12.2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa dozoru RD Leszno w okresie od 1.01.2027 do 31.12.2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru RD Leszno w okresie od 1.01.2027 do 31.12.2028 2. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP, w prowadzonym postępowaniu, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu szczegółowego zapoznania się z miejscem realizacji przedmiotu zamówienia. Wniosek o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mail: agnieszka.kakolewska@operator.enea.pl
Interne KennungP/1400/21127310/00003439/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa dozoru RD Leszno w okresie od 1.01.2027 do 31.12.2028 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.