2. Verfahren
Verfahren
Titel: NÁKUP LETENEK A ZAJIŠTĚNÍ SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na nákup letenek a zajištění souvisejících služeb. Rámcová dohoda (dále označena též jako „Smlouva“) bude uzavřena s jedním dodavatelem. Veřejné zakázky, resp. dílčí/prováděcí smlouvy budou na základě Smlouvy zadávány dle podmínek stanovených ve Smlouvě. Zadavatel bude na základě Smlouvy, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění ze Smlouvy čerpat. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace Bližší podmínky jsou dále uvedeny v zadávací dokumentaci (z důvodu rozsahu zde nejsou uvedeny všechny informace).
Interne Kennung: NPICR-379/2024/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen, 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje (obdobně jako dle ustanovení § 100 odst. 2 zákona) změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy vybraný dodavatel nebude schopen nadále poskytovat sjednané služby v rozsahu Smlouvy včetně zásahu vyšší moci a zadavatel ukončí s vybraným dodavatelem Smlouvu některým ze způsobů v ní uvedených, které jsou přílohou této zadávací dokumentace. Nastane-li některý z případů dle předchozího odstavce, je zadavatel oprávněn uzavřít Smlouvu na plnění veřejné zakázky s dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel u tohoto účastníka provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení. Postup dle předchozího odstavce se použije pro další účastníky v pořadí, pokud účastník odstoupí od uzavření Smlouvy, neposkytne součinnost k jejímu uzavření, nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud budou naplněny důvody pro vyloučení nebo pokud již neexistuje.