See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 122334-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/00481/2025/30/P/JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Interne Kennung: Część nr 1: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Interne Kennung: Część nr 2: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Interne Kennung: Część nr 3: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Interne Kennung: Część nr 4: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Klejenie Centralne: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Interne Kennung: Część nr 5: Klejenie Centralne: „Dostawy klejów uszczelniająco – wzmacniających i ładunków klejowych do stosowania w wyrobiskach górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”