2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzendkrachten en payrolldienstverlening
Beschreibung: De gemeente Waalwijk is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor uitzendkrachten en payrolldienstverlening. De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 11 maanden) van de raamovereenkomst nog € 700.000 aan payrolldienstverlening af te nemen. Na het eerste jaar stopt de gemeente Waalwijk met payrolldienstverlening als gevolg van een CAO-wijziging. De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst nog € 2.400.000 aan uitzendkrachten / detachering af te nemen.
Interne Kennung: 142209
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen