2. Verfahren
Verfahren
Titel: „BUDOWA KOMPLEKSU AKADEMIKA WOJSKOWEGO I STOŁÓWKI WOJSKOWEJ WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ (W TYM PARKING)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kompleksu Akademika Wojskowego i Stołówki Wojskowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą (w tym parking)” w skład którego wchodzą: Część I: „Budowa Akademika Wojskowego (AW-8) w tym parking w formule »zaprojektuj i wykonaj«" oraz Część II: „Budowa Stołówki Wojskowej (SW-4) wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule »zaprojektuj i wykonaj«" Wymagany termin wykonania zamówienia: Część I (AW-8): do 20 miesięcy od dnia podpisania umowy Część II (SW-4): do 25 miesięcy od dnia podpisania umowy
Vorherige Bekanntmachung: 286188-2026
Interne Kennung: 21/DIB/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 45330000 Installateurarbeiten, 31310000 Verteilungsnetze, 45216230 Bau von Militärschutzräumen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45232460 Sanitäre Anlagen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kompleksu Akademika Wojskowego i Stołówki Wojskowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą (w tym parking)” w skład którego wchodzą: Część I: „Budowa Akademika Wojskowego (AW-8) w tym parking w formule »zaprojektuj i wykonaj«" oraz Część II: „Budowa Stołówki Wojskowej (SW-4) wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule »zaprojektuj i wykonaj«"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45111291 Erschließungsarbeiten, 31310000 Verteilungsnetze, 45330000 Installateurarbeiten, 45216230 Bau von Militärschutzräumen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör