2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie nadzoru, konserwacji i dokonywanie napraw oraz usuwanie awarii systemów wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz agregatów chłodniczych w budynkach 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką - SPZOZ w Bydgoszczy
Beschreibung: Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu umowy określają: - specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami ( w szczególności projektem umowy, który określa zakres prac) - Wykaz klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych - Wykaz urządzenia wentylacji - wentylatory dachowe / kanałowe - Wykaz urządzeń wentylacji - centrale wentylacyjno klimatyzacyjne - Wykaz węzłów CT i WL - Zestawienie urządzeń chłodniczych - Zestawienie urządzeń - Nowa Poliklinika - Wykaz materiałów eksploatacyjnych wliczonych w cenę serwisu - Szczegółowy zakres czynności serwisowych
Interne Kennung: 102/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1.