581385-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Lokales Netz – Rozšírenie podnikovej LAN pre ACCESS a SERVER siete
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšírenie podnikovej LAN pre ACCESS a SERVER siete
Beschreibung: I. Rozšírenie podnikovej LAN pre ACCESS a SERVER siete a) dodanie hardvérových zariadení vrátane všetkých súvisiacich komponentov, príslušenstva, inštalačného materiálu (všetok potrebný inštalačný materiál na vykonanie inštalácie a konfigurácie dodaných zariadení ako napájacie káble, optické moduly, úchytky do rackov), firmvéru, operačného systému zariadení a všetkých potrebných licencií nevyhnutných na ich riadne užívanie, vrátane zabezpečenia servisnej podpory výrobcu na dobu 48 mesiacov; b) dodanie softvéru na vytvorenie a prevádzku virtuálneho servera a všetky potrebné licencie vrátane servisnej podpory výrobcu na dobu 48 mesiacov od ich riadnej inštalácie a konfigurácie; c) inštalácia dodaných zariadení a konfiguračné práce k dodaným hardvérovým zariadeniam a softvéru a vytvorenie tak vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť funkčné dielo spočívajúce v rozšírení LAN siete; d) vypracovanie a dodanie projektovej, prevádzkovej a technickej dokumentácie k vytvorenému dielu. II. Poskytovanie servisných služieb pri zabezpečení prevádzky rozšírenej podnikovej LAN pre ACCESS a SERVER siete počas 4 rokov. Podrobný opis predmetu zákazy sa nachádza v prílohe č. 11 súťažných podkladov
Interne Kennung: NBS1-000-123-548
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001