See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pojazdów kolejowych w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie pojazdów kolejowych w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do wzoru Umowy w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5 stanowiącego Załączniki nr 1, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: POT.240.2052.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51330000 Installation von Funktelefongeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Doposażenie pojazdów kolejowych serii EN57, SU42 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie pojazdów kolejowych serii EN57, SU42 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Doposażenie pojazdów kolejowych serii EN81, EN57FPS, EN57AL, SA134, SA109 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie pojazdów kolejowych serii EN81, EN57FPS, EN57AL, SA134, SA109 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji dla zadania nr 2, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1.1 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Doposażenie pojazdów kolejowych serii SA106 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie pojazdów kolejowych serii SA106 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Doposażenie pojazdów kolejowych serii ED72Aa, EN61, EN63A, EN64, EN99 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie pojazdów kolejowych serii ED72Aa, EN61, EN63A, EN64, EN99 w stacjonarne urządzenia łączności systemu GSM-R. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji dla zadania nr 4, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1.3 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Aktualizacja systemu i sprzętu (Upgrade) radiołączności GSM-R pojazdów kolejowych serii EN98, SA135 wyposażonych w stacjonarne urządzenia łączności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Aktualizacja systemu i sprzętu (Upgrade) radiołączności GSM-R pojazdów kolejowych serii EN98, SA135 wyposażonych w stacjonarne urządzenia łączności. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5