See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44482200 Feuerlöschhydranten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering brandkranen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen.
Haupteinstufung (cpv): 44482200 Feuerlöschhydranten
Los: LOT-0002
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN50 t/m DN200
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van gietijzer DN50 t/m DN200
Los: LOT-0003
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN225 en groter
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van flenshulpstukken van gietijzer DN225 en groter.
Los: LOT-0004
Titel: Levering trekvaste flenskoppelingen van gietijzer
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van trekvaste flenskoppelingen van gietijzer.
Los: LOT-0005
Titel: Levering grootbereik koppelingen van gietijzer
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van grootbereik koppelingen van gietijzer.
Los: LOT-0006
Titel: Levering reparatieklemmen, mantel en (blaas)zadels van RVS
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van de reparatieklemmen, mantel en (blaas)zadels.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44163200 Accesorios para tubería
Clasificación adicional (cpv): 44482200 Bocas de incendio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Levering brandkranen
Clasificación principal (cpv): 44482200 Bocas de incendio
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006