581400-2026 - Wettbewerb
Litauen – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – Vienkartinių priemonių hemodializės procedūroms atlikti su hemodializės prietaisais panaudai viešasis pirkimas (Tarptautinis, CPO)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienkartinių priemonių hemodializės procedūroms atlikti su hemodializės prietaisais panaudai viešasis pirkimas (Tarptautinis, CPO)
Beschreibung: Vienkartinių priemonių hemodializės procedūroms atlikti su hemodializės prietaisais panaudai pirkimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181100 Dialysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vienkartinės priemonės hemodializės procedūroms atlikti su hemodializės prietaisais panaudai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vienkartinės priemonės hemodializės procedūroms atlikti su hemodiafiltracijos prietaisais panaudai
Interne Kennung: 2