2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00898 – bytové domy Tachov“
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní obstarání všech prací, služeb a dodávek souvisejících s projektem Bytové domy 3 NP Urbanity Campus Tachov, evidenční číslo 28200139. Činnosti budou prováděny dle projektové dokumentace a výkazu výměr BD Urbanity zpracovaných projektantem Ing. Radkem Lázničkou, se sídlem Lesní 392, Třebestovice, 289 12, IČO: 74875531, ČKAIT 0012206, autorizace v oboru pozemní stavby; další údaje jsou uvedeny v projektové dokumentaci (dále jen „projektová dokumentace“). Všechny vlastnosti, postupy, požadavky a specifikace jsou uvedeny v návrhu smlouvy o dílo, který je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace, a v projektové dokumentaci, která je společně s výkazem výměr přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Projektová dokumentace, včetně její dokladové části, vyjádření dotčených orgánů, správců sítí a dalších souvisejících podkladů, byla zpracována pro širší projektový celek, jehož součástí je rovněž objekt mateřské školy (MŠ). Realizace objektu MŠ však není předmětem této veřejné zakázky. Práce, dodávky a služby, které se vztahují výlučně k objektu MŠ, nejsou zahrnuty do soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a dodavatel je proto v rámci této veřejné zakázky neoceňuje ani nezahrnuje do nabídkové ceny. Případné odkazy na objekt MŠ obsažené v projektové dokumentaci nebo jejích přílohách mají pouze informativní význam vyplývající ze skutečnosti, že tyto dokumenty zachycují širší projektový a povolovací celek, a samy o sobě nezakládají povinnost dodavatele provést práce vztahující se k objektu MŠ. Pro určení věcného rozsahu prací, dodávek a služeb, které jsou předmětem této veřejné zakázky a které mají být dodavatelem oceněny, je rozhodující soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr; projektová dokumentace je současně závazná pro určení technického, materiálového a kvalitativního řešení těch částí stavby, které jsou do předmětu této veřejné zakázky zahrnuty. Tím není dotčena povinnost dodavatele provést případné práce na rozhraní mezi objektem MŠ a ostatními částmi stavby, pokud jsou tyto práce výslovně zahrnuty v soupisu prací této veřejné zakázky. Technický dozor u této zakázky nesmí provádět dodavatel ani osoba s ním propojená.
Interne Kennung: V 00898
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001