581426-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa sprzętu laboratoryjnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w całości lub w zakresie poszczególnych części (zadań), na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennungnr sprawy 78/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu metodą TAG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu metodą TAG zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 Aparat do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 Aparat do badania zawartości żywic obecnych w paliwach (benzyny i paliwa lotnicze)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do badania zawartości żywic obecnych w paliwach (benzyny i paliwa lotnicze) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 Automatyczny aparat do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 Aparat do oznaczania odporności na utlenianie paliwa do turbinowych silników lotniczych JFTOT wraz z automatycznym aparatem do oceny osadów rurki testowej JFTOT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania odporności na utlenianie paliwa do turbinowych silników lotniczych JFTOT wraz z automatycznym aparatem do oceny osadów rurki testowej JFTOT zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtra zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury krystalizacji paliwa lotniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury krystalizacji paliwa lotniczego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego z wyposażeniem zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtru z dodatkową głowicą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtru z dodatkową głowicą zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury płynięcia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury płynięcia zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 Automatyczny aparat do oznaczania pozostałości po koksowaniu metodą mikro
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania pozostałości po koksowaniu metodą mikro zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 Aparat do oznaczania liczby zasadowej i kwasowej metodą miareczkowania potencjometrycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania liczby zasadowej i kwasowej metodą miareczkowania potencjometrycznego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZADANIE NR 13