581437-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung – Antivirotika pro systémové použití – CMV – Letermovir, Maribavir II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAntivirotika pro systémové použití – CMV – Letermovir, Maribavir II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinných látek letermovir a maribavir (ATC J05AX18 a J05AX10) pro léčbu pacientů ve schválených indikacích dle SPC platného ke dni podání nabídek.
Interne KennungPZ-2026-0000829
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. ČÁST - LETERMOVIR
BeschreibungLéčivý přípravek Doplněk názvu PREVYMIS 240MG TBL FLM 28X1
Interne KennungPZ-2026-0000829_01
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZb) Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázkyBližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 12.16 zadávacích podmínek.
LosLOT-0002
Titel2. ČÁST - MARIBAVIR
BeschreibungLéčivý přípravek Doplněk názvu LIVTENCITY 200MG TBL FLM 56
Interne KennungPZ-2026-0000829_02