2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strooizout type Vacuum wegenzout
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van Strooizout, type Vacuüm wegenzout ten behoeve van de gladheidsbestrijding binnen de gemeente Súdwest-Fryslân. Gemiddeld 1000 ton vacuum wegenzout per jaar
Interne Kennung: SWF 25035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14400000 Salz und reines Natriumchlorid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14450000 Salzlake
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Strooizout type vacuum wegenzout
Beschreibung: Gemeente Súdwest-Fryslân wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van strooizout type vacuüm wegenzout. 1000 ton gemiddeld per jaar.
Interne Kennung: 1