See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Extensief maaien en exotenbestrijding
Beschreibung: Perceel 1 Extensief Maaien. Het gedurende de periode juni tot en met september van een kalenderjaar 1 tot 2 keer maaien van door de gemeente aangewezen “ecologische” grasstroken in de gemeente Gooise Meren, met als doel de biodiversiteit te vergroten. Perceel 2 Bestrijden exoten. Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 1 tot 7 keer maaien en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. Perceel 3 Bestrijding exoten handmatig Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 5 keer uitsteken en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. De financiële omvang van de werkzaamheden wordt als volgt geraamd: Perceel Extensief maaien: ongeveer € 215.000 ex btw per jaar. Perceel Exoten bestrijding machinaal: ongeveer € 125.000 ex btw per jaar. Perceel Exoten bestrijding handmatig: ongeveer € 35.000 ex btw per jaar.
Interne Kennung: 2026/1479838
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding. De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (BPKV)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Perceel 1 Extensief Maaien. Het gedurende de periode juni tot en met september van een kalenderjaar 1 tot 2 keer maaien van door de gemeente aangewezen “ecologische” grasstroken in de gemeente Gooise Meren, met als doel de biodiversiteit te vergroten. Perceel 2 Bestrijden exoten. Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 1 tot 7 keer maaien en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. Perceel 3 Bestrijding exoten handmatig Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 5 keer uitsteken en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. De financiële omvang van de werkzaamheden wordt als volgt geraamd: Perceel Extensief maaien: ongeveer € 215.000 ex btw per jaar.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Exoten bestrijding machinaal
Beschreibung: Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 1 tot 6 keer maaien en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. Maaien en afvoeren Japanse Duizendknoop (JDK)6x per jaar19.000 m² Maaien en afvoeren Reuzenbereklauw (RBK)1 tot 6 x per jaar 3.000 m²
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bestrijden exoten handmatig uitsteken
Beschreibung: Perceel 3 Bestrijding exoten handmatig Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 5 keer uitsteken en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. Uitsteken en afvoeren Japanse Duizendknoop (JDK) 5x per jaar 3000 m²
Interne Kennung: 3