See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie pracowni komputerowego wspomagania projektowania oraz pozostałe wyposażenie w ramach projektu „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w branży elektroniczno-mechatronicznej w Brzesku”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem lub instalacją czy szkoleniem (jeśli dotyczy) w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. 3.2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na następujące części: 3.2.1. Część 1 - sprzęt AGD - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.2. Część 2 - meble, krzesła, szafy, biurka - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.3. Część 3 - regały, szafy, aneksy - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.4. Część 4 - kosze i pojemniki na odpady - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.5. Część 5 - multimetry cyfrowe, lutownice, stacje lutownicze, wkrętarko-wiertarki i pozostałe narzędzia - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.6. Część 6 - tablice suchościeralne - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.7. Część 7 - sprzęt komputerowy - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.8. Część 8 - niszczarka, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.9. Część 9 - zestaw nagłaśniający - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.2.10. Część 10 - specjalistyczne wyposażenie/oprogramowanie pracowni komputerowego wspomagania projektowania - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku 3.3. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które można złożyć ofertę, jak również nie ogranicza liczby części, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawierają odpowiednio załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załączniki nr 4.1-4.3 do SWZ – Wzory umów dla poszczególnych części. 3.5. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu, wyposażenia czy asortymentu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.6. Dostarczony sprzęt, wyposażenie oraz asortyment muszą: 3.6.1. być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; 3.6.2. posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelki wymogi norm określonych obowiązującym prawem; 3.6.3. być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów. 3.7. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również: 3.7.1. w odniesieniu do części 1-6, 8-9 – montaż sprzętu, wyposażenia czy asortymentu w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ; 3.7.2. w odniesieniu do części 7 – instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; 3.7.3. w odniesieniu do części 10 – szkolenia z obsługi oprogramowania w przypadkach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. 3.8. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.9. Miejsce realizacji: sprzęty, wyposażenie oraz asortyment będą dostarczone i zamontowane (jeśli dotyczy) do Branżowego Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska, 32-800 Brzesko, na koszt i ryzyko Wykonawcy, do miejsca wskazanego przez przedstawicieli Zamawiającego.
Interne Kennung: E.272.4.5.2025.BJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711130 Kühlschränke, 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39121100 Schreibtische, 39113100 Sessel, 39113600 Bänke, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39140000 Haushaltsmöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 43320000 Baubedarf, 38552000 Elektronische Messgeräte, 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 44510000 Werkzeug, 44512940 Werkzeugsätze, 30195000 Tafeln, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln, 30195910 Weiße Schreibtafeln, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342400 Akustische Geräte, 32341000 Mikrofone, 32343000 Verstärker, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - sprzęt AGD - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 1 zamówienia wchodzą: ekspres ciśnieniowy, kuchenka mikrofalowa, lodówka wolnostojąca, czajnik elektryczny. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - meble, krzesła, szafy, biurka - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 2 zamówienia wchodzą m.in.: biurka, krzesła, stoły, fotele biurowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39121100 Schreibtische, 39113100 Sessel, 39113600 Bänke, 39136000 Kleiderbügel und -haken
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - regały, szafy, aneksy - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 3 zamówienia wchodzą: aneks kuchenny, szafka modułowa do szatni, regał metalowy, szafa biurowa, szafka na klucze, metalowa szafa pancerna na dokumenty, metalowa szafa. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - kosze i pojemniki na odpady - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 4 zamówienia wchodzą: pojemniki na odpady oraz pojemniki do segregacji odpadów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - multimetry cyfrowe, lutownice, stacje lutownicze, wkrętarko-wiertarki i pozostałe narzędzia - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 5 zamówienia wchodzą: multimetry cyfrowe wielofunkcyjne, stacje lutownicze, lutownica transformatorowa, wkrętarko-wiertarki akumulatorowe oraz zestawy narzędzi monterskich. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 43320000 Baubedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte, 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 44510000 Werkzeug, 44512940 Werkzeugsätze
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - tablice suchościeralne - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 6 zamówienia wchodzą tablice suchościeralne. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln, 30195910 Weiße Schreibtafeln
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - sprzęt komputerowy - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania wraz z instalacją w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 7 zamówienia wchodzą: laptopy, komputery all-in-one, komputery stacjonarne, klawiatury, myszy optyczne, monitory, wysięgniki na monitor, monitory interaktywne, a także system operacyjny wraz z oprogramowaniem biurowym. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.2 do SWZ – Wzór umowy dla części 7.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48620000 Betriebssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - niszczarka, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 8 zamówienia wchodzą: urządzenie wielofunkcyjne, drukarki wielofunkcyjne oraz niszczarka do dokumentów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - zestaw nagłaśniający - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia, asortymentu wraz z montażem w ramach realizacji zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 9 zamówienia wchodzi zestaw nagłaśniający, który obejmuje zestaw głośników, wzmacniacz audio, mikser audio, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz dźwięku oraz okablowanie i akcesoria montażowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.1 do SWZ – Wzór umowy dla części 1-6 i 8-9.
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte, 32341000 Mikrofone, 32343000 Verstärker
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - specjalistyczne wyposażenie/oprogramowanie pracowni komputerowego wspomagania projektowania - dla Branżowego Centrum Umiejętności w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego oprogramowania specjalistycznego wraz ze szkoleniem z jego obsługi w ramach zadania pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechatroniki przy Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W zakres części 10 zamówienia wchodzi: oprogramowanie do projektowania modeli CAD, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania schematów elektrycznych, zintegrowane środowisko do programowania i symulacji sterowników PLC oraz paneli operatorskich HMI, a także oprogramowanie symulacyjne umożliwiające programowanie offline robotów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4.3 do SWZ – Wzór umowy dla części 10.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket