See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i dostawa środków czystości dla Ministerstwa Aktywów Państwowych w Warszawie przy ul. Kruczej 36/Wspólnej 6 - cz. II Sukcesywna dostawa środków czystości, chemii gospodarczej, galanterii papierniczej oraz drobnego wyposażenia.
Beschreibung: Dla II Części zamówienia - Sukcesywna dostawa środków czystości, chemii gospodarczej, galanterii papierniczej oraz drobnego wyposażenia dla Ministerstwa Aktywów Państwowych położonego przy ul. Kruczej 36/Wspólnej 6 w Warszawie - Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia w zakresie obowiązku osobistej realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 365093-2025
Interne Kennung: BA.V.260.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39831240 Putzmittel, 39831250 Spüllösungen, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 33711900 Seife, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i dostawa środków czystości dla Ministerstwa Aktywów Państwowych w Warszawie przy ulicy Kruczej 36/Wspólnej 6 cz II - Sukcesywna dostawa środków czystości, chemii gospodarczej, galanterii papierniczej oraz drobnego wyposażenia.
Menge: 1 Stück