581565-2026 - Ergebnis
Polen – Schokolade – Dostawa czekolad. - Numer Sprawy: 25/D/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa czekolad. - Numer Sprawy: 25/D/2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. 4. Odbiorcy przedmiotu zamówienia zostali określeni w Arkuszu asortymentowo – cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. 4. Odbiorcy przedmiotu zamówienia zostali określeni w Arkuszu asortymentowo – cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. ---PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XII. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE SWZ. ---OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XXII. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY Szczegółowe informacje dotyczące jakie Wykonawca ma złożyć składając ofertę dokumenty w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym pod rygorem nieważności zawiera Rozdział XXVI. SPOSÓB ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT ---WIZJA LOKALNA Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. ---RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zawarto w Rozdziale XXXV. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.