2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla Oddziału Geriatrycznego - PONOWIENIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych, w tym sprzętu, wyposażenia i narzędzi wielokrotnego użytku dla oddziału geriatrycznego
Vorherige Bekanntmachung: 00038494-2026
Interne Kennung: ZP/PN/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33141720 Gehhilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 - Sprzęt medyczny
Beschreibung: - Stojak do kroplówek szt. 13, - Stolik MAYO - do intubacji szt. 1, - Stolik zabiegowy szt. 2, - Chodzik/balkonik szt. 8, - Waga ze wzrostomierzem szt. 2, - Wózek zabiegowy szt. 4, - Wózek funkcyjny szt. 2, Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia Część 2 - zawiera Załącznik nr 3b
Interne Kennung: Część 2