See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM (CSK, DSK, SKDJ), polegające na świadczeniu usług transportu medycznego dla szpitali UCK WUM rozumianych jako przewóz pacjentów, krwi i materiałów do diagnostyki laboratoryjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio Załącznik nr 2a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 1, Załącznik nr 2b do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 2, Załącznik nr 2c do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 3.
Interne Kennung: DZPUCK.262.150.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM
Interne Kennung: Część nr 3