581601-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anorganische Grundchemikalien – DNS na dodávky anorganických chemikálií 2026–3031
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na dodávky anorganických chemikálií 2026–3031
BeschreibungZavedení DNS na dodávky kyseliny sírové, kyseliny dusičné, siřičitanu sodného bezvodného, chloru kapalného na období 5 let (2026-2031)
Interne Kennung332 2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení DNS na dodávky kyseliny sírové, kyseliny dusičné, siřičitanu sodného bezvodného, chloru kapalného na období 5 let (2026-2031)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
LosLOT-0001
TitelKyselina dusičná
BeschreibungDodávka kyseliny dusičné v koncentraci v max. množství 3 000t/5let při koncentraci 100%.
Interne KennungKyselina dusičná
Haupteinstufung (cpv): 24411000 Salpetersäure und Salze