2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania w ramach projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do 13 niżej wymienionych szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, tj.: 1) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Chrobrego, ul. Armii Krajowej 8, 58-500 Jelenia Góra, 2) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, ul. PCK 14a, 58-560 Jelenia Góra, 3) Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Lotnictwa 1, 58-500 Jelenia Góra, 4) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego, ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra, 5) Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza, ul. Sudecka 53, 58-500 Jelenia Góra, 6) Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego, ul. Paderewskiego 13, 58-506 Jelenia Góra, 7) Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Morcinka 31, 58-500 Jelenia Góra, 8) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Fryderyka Chopina, ul. Moniuszki 9, 58-506 Jelenia Góra, 9) Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Europejskiej, ul. Piotra Skargi 19, 58-500 Jelenia Góra, 10) Szkoła Podstawowa nr 15 im. Bronka Czecha, ul. Kamiennogórska 9, 58-570 Jelenia Góra, 11) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Kochanowskiego 18, 58-500 Jelenia Góra, 12) II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Gimnazjalna 2, 58-560 Jelenia Góra, 13) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Al. Jana Pawła II 25, 58-506 Jelenia Góra, 14) Urząd Miasta Jelenia Góra – Wydział Edukacji, Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra. 2. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem ma być zrealizowana na terenie ww. jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra. Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie itp. objęte przedmiotem niniejszego postępowania. 3. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. 4. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia), a także przeszkolić z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie odpowiednio do 13 jeleniogórskich szkół oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu) - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać wyznaczonym osobom ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32322000 Multimediaausrüstung, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32342100 Kopfhörer, 30231300 Bildschirme, 38651000 Fotokameras, 38652100 Vorführgeräte, 39162110 Lehrbedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001