581609-2025 - Ergebnis
Polen – Multimediaausrüstung – Inwestycje w kulturę na terenie miasta Biskupiec
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInwestycje w kulturę na terenie miasta Biskupiec
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia obejmuje, zgodnie ze szczegółową specyfikacją asortymentowo-ilościową zwartą w załączonym do SWZ pliku pn. 11 specyfikacja CKTiS 2025v7, pozycje (po myślniku podano ilość): Wyposażenie dot. sekcji poligrafia: hybrydowy ploter solwentowy UV - ploter z większą możliwością̨ materiałów na których można drukować́ np.. Szkło-1, zgrzewarka do banerów automatyczna-1, oczkarka do banerów automatyczna-1, wyposażenie sceny: słuchawki studyjne-2, laptop stremingowy-1, monitory-2, przenośne ekrany dotykowe-2, Panel z programowalnymi przyciskami-2, mikser video-1, Urządzenie do przechwytywania i odtwarzania video -1, Konwerter video SD/HD -6, Kamery cyfrowe-4, Skrzynie transportowe na kamery-2, Okablowanie SDI - HDMI - USB – DMX - Ethernet-1, aparaty fotograficzne-2, Skrzynie transportowe -2, Kurtyna sceniczna czarna-1, wytwornica ciężkiego dymu-1, System kratownic aluminiowych, podstaw i klamry-1, Mównica multimedialna plus 2 mikrofony-1, Projektor multimedialny-1, Obiektyw zoom-2, Rama rentalowa-1, Skrzynia typu flycase-1, Skrzynia do obiektywów z wymienną wkładką regulującą̨-1, podłogowy prompter sceniczny-2, Wykładziny sceniczne-8, Wiatraki sceniczne-2, świecące tuby LED RGB z wciągarkami-12, Wyposażenie modelarni: Drukarka 3D-1, Frezarka CNC-1, Regał-1, Lodówka na akumulatory i chemię modelarską-1, Wyposażenie sali plastycznej: Fotele do prac biurowych-12, Maszyna do szycia DLA DZIECI 6 -10 LAT-6, Maszyna do szycia DLA MŁODZIEŻY-6, szlifierka do szkła-1, Wyposażenie - sprzęt sceniczny: Miniaturowy mikrofon-12, Mikrofon na mównicę-3, Nadajnik osobisty-12, Wzmacniacz-2, System bezprzewodowy-1, Tablet-1, Router-1, Przenośny głośnik Bluetooth-4, Zestaw głośnikowy-4, Wzmacniacz-1, Mini mikser-1, Aktywny stereofoniczny symetryzator sygnału-12, Kabel mikrofonowy - 10 m,-50, Przewód elektryczny schuko powercon 15m, titanex 3x 1,5 -50, Rozszycie 230V montowane na rurę fi =50mm, 1 x power IN - 4 x power OUT-30, Rozszycie 230V, aluminiowa obudowa, 1 x power IN - 5 x power OUT-20, Wyposażenie dot. sekcji ceramika Piec do ceramiki-1, Osadnik-1, Zlew roboczy techniczny-1, Koło garncarskie-1, studio radiowe: Mikrofon typu shotgun 4 do studia i 4 dla reporterów-8, Mikser Podkastów-1, (para) monitorów stereo-1, Komputer-1, Komputer-4, Rejestrator dźwięku mobilny-4, Mikrofon do nagrań́ binauralnych efektów-2, słuchawki-5, kabel konfekcjonowany XLR 3,5m -8, kabel konfekcjonowany TRS/XLR - 2m-2, oprogramowanie emisyjne i streamujące-1, Statyw do mikrofonu radiowego-4, Monitor do komputera Monitor 32 cali 4K VA 60Hz 4ms-1, lampa on air-1, Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j. z dnia 2024.08.30 – dalej ustawa lub ustawa pzp) Zamówienie nie jest podzielone na części. Podział na części zamówienia byłby z przyczyn ekonomicznych (m.in. powielone koszty dostawy wliczane w cenę oferty), organizacyjnych (m.in. kilka lub kilkanaście drobnych dostaw w różnych okresach czasu, koszty związane z pracą/transportem osób odpowiedzialnych za odbiory) oraz ze względu na zasady dofinansowania bezzasadny. Zamówienie jest dostosowane do MŚP. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotów/urządzeń fabrycznie nowych, nieużywanych, bez wad fizycznych i prawnych czy błędów programowych. Zamawiający informuje, o stosowaniu w niniejszym zamówieniu uprzedniej oceny ofert, zgodnie z art. 139 ustawy pzp. Wskazanie w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, nie ma na celu możliwości doprowadzenia czy doprowadzenie do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy lub równoważny. Kryteriami stosowanymi w celu oceny równoważności są parametry techniczno/eksploatacyjno/użytkowe nie gorsze niż te, podane w opisie przedmiotu zamówienia. Odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 oraz ust.3 ustawy pzp, należy rozumieć w ten sposób, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy lub równoważne. Pozostałe informacje; 1) Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 2) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp; 3) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy pzp; 4) Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy pzp; 5) Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy pzp; 6) Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych; 7) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; Zamawiający nie przewiduje zaliczek 8) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy pzp. Zamawiający nie żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców (poza danymi wymaganymi w oświadczeniu z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576); 9) Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 10) Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej ani dynamicznego systemu zakupów, 11) Zamawiający nie przewiduje ani wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy pzp;
Interne KennungBMB-ZP. 271.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232140 Plotter, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe, 32342100 Kopfhörer, 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38651600 Digitalkameras, 38651000 Fotokameras, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 32421000 Netzverkabelung, 38652100 Vorführgeräte, 44142000 Rahmen, 44112200 Fußbodenbeläge, 31121310 Windmühlen, 30232100 Drucker und Plotter, 42623000 Fräsmaschinen, 39113100 Sessel, 42715000 Nähmaschinen, 43414000 Mahlmaschinen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32343000 Verstärker, 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen, 42942000 Öfen und Zubehör, 32344210 Funkausrüstung, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001