See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaionderhoud bermen en watergangen 2025-2028 "Dintel"
Beschreibung: De aanbestedende diensten die samenwerken in deze aanbestedingsprocedure zijn de gemeente Steenbergen en waterschap Brabantse Delta. Penvoerder van deze aanbestedingsprocedure is waterschap Brabantse Delta, hierna aangeduid als WBD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000