58163-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert 05-25-000005/PDT/17/1/17.9250.031.08/01 w rodzaju Pomoc doraźna i trasport sanitarny od 2009 w zakresie - ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ ZESPÓŁ TRANSPORTU MEDYCZNEGO na obszar bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, tomaszowski, Piotrków Trybunalski
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert 05-25-000005/PDT/17/1/17.9250.031.08/01 w rodzaju Pomoc doraźna i trasport sanitarny od 2009 w zakresie - ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ ZESPÓŁ TRANSPORTU MEDYCZNEGO na obszar bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, tomaszowski, Piotrków Trybunalski
BeschreibungKonkurs ofert 05-25-000005/PDT/17/1/17.9250.031.08/01 w rodzaju Pomoc doraźna i trasport sanitarny od 2009 w zakresie - ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ ZESPÓŁ TRANSPORTU MEDYCZNEGO na obszar bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, tomaszowski, Piotrków Trybunalski
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001