2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwera obliczeniowego wraz z usługą instalacji, uruchomienia i wdrożenia, przeszkoleniem pracowników oraz wsparciem technicznym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa serwera obliczeniowego wraz z usługą instalacji, uruchomienia i wdrożenia, przeszkoleniem pracownikóworaz wsparciem technicznym, zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszej specyfikacji. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, wolny od wad fizycznych i prawnych, w 100% sprawy oraz musi spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza przedmiotu zamówienia fabrycznie odnowionego. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także: 1. Instalacja i uruchomienie serwera 2. Integracja z istniejącym środowiskiem VMware vSphere 3. Wirtualizacja GPU (vGPU) w środowisku VMware 4. Projektowanie i wdrożenie środowiska mikroserwisowego z wykorzystaniem GPU 5. Uruchomienie wirtualnego klastra Kubernetes (OKD/Rancher RKE2) 6. Wirtualizacja pamięci masowej za pomocą Rook Ceph 7. Integracja klastra z NVIDIA NIM (NVIDIA Inference Microservices) 8. Szkolenie i wsparcie techniczne. 5. Zamówienie realizowane w ramach projektu “Rozpoznawanie zagrożeń cyberprzestrzeni oparte na sztucznej inteligencji dla Centrów Operacji Bezpieczeństwa i Narodowego Cyberbezpieczeństwa” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Cyfrowa Europa (Umowa Grantowa Nr: 101190156 — CTI-AI — DIGITAL-ECCC-2024-DEPLOY-CYBER-06).
Interne Kennung: FH/02/07/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ