581635-2026 - Ergebnis
Estland – Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Sexualhormone – Urogenitaalsüsteemi ravimite ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Urogenitaalsüsteemi ravimite ostmine
Beschreibung: Urogenitaalsüsteemi ravimite ostmine 24 kuu jooksul vastavalt reaalsele vajadusele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308896-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33641000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Sexualhormone
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: misoprostool tablett 200mcg
Beschreibung: misoprostool tablett 200mcg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308896-0007
Los: LOT-0015
Titel: dienogest tablett 2mg
Beschreibung: dienogest tablett 2mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308896-0015
Los: LOT-0018
Titel: tsüproteroon tablett 50mg
Beschreibung: tsüproteroon tablett 50mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308896-0018
Los: LOT-0027
Titel: tamsulosiin toimeainet modifitseeritult vabastav kõvakapsel (tablett) 0,4mg
Beschreibung: tamsulosiin toimeainet modifitseeritult vabastav kõvakapsel (tablett) 0,4mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308896-0027