2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní a stacionární služby elektronických komunikací a související dodávky a služby pro statutární město Pardubice na období 4 let
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb a hlasových a datových služeb v pevném místě pro statutární město Pardubice na období 4 let.
Interne Kennung: IS/029/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku V souladu s § 100 odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, si objednatel (zadavatel) vyhrazuje možnost zadat vybranému dodavateli veřejnou zakázku na nové služby v jednacím řízení bez uveřejnění. Předpokládaný rozsah poskytnutí nových služeb: rozšíření počtu SIM karet, a to za stejných technických a obchodních podmínek, které jsou předmětem rámcové dohody o plnění této veřejné zakázky. Předpokládaná doba plnění: po dobu platnosti a účinnosti rámcové dohody. Předpokládaná hodnota nových služeb nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Sjednání inflační doložky Ceny za služby účtované dle Rámcové dohody lze každoročně upravit o inflaci, a to vždy k 1. dubnu příslušného roku, počínaje 1. 4. 2027. Při počítání inflace smluvní strany vycházejí z údaje „Průměrná roční míra inflace“ vyjádřené procentním přírůstkem či úbytkem průměrného indexu spotřebitelských cen, který je stanoven a uveřejněn Českým statistickým úřadem v kategorii „Pošta a komunikace“, a to vždy za předchozí kalendářní rok (delší časové období se nezohledňuje). Pokud bude absolutní hodnota změny průměrného indexu spotřebitelských cen v kategorii „Pošta a komunikace“ nižší než 1, úprava cen dle tohoto článku neproběhne. Zvýšení cen v důsledku inflace za podmínek dle předchozího odstavce je dodavatel povinen zadavateli písemně oznámit nejpozději do 28. února příslušného roku, jinak toto právo upravit ceny v daném roce zaniká. K oznámení o zvýšení cen v souvislosti s inflací je dodavatel povinen připojit upravený přehled cen dle přílohy č. 2 Rámcové dohody. K úpravě cen dle tohoto ujednání dojde při splnění podmínek dle tohoto odstavce i bez nutnosti uzavření dodatku k této Rámcové dohodě. Snížení cen v důsledku inflace za podmínek dle výše uvedeného odstavce provede dodavatel na písemnou výzvu kteréhokoliv ze Zadavatelů učiněnou do 28. února příslušného roku, jinak toto právo upravit ceny v daném roce zaniká.