2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice” – z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiot zamówienia pn.: „Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice” – z podziałem na zadania: Zadanie I: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg gminnych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice Zadanie II: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg powiatowych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice obejmuje: • oczyszczanie w obrębie jezdni, chodników, poboczy utwardzonych i innych elementów pasa drogowego (m.in. bezpieczniki, wyspy drogowe, azyle, części jezdni wyłączone z ruchu, skarpy, przyuliczne cieki z prefabrykatów betonowych, zatoki postojowe, opaski, obrzeża, krawężniki, skarpy) poprzez mechaniczne i ręczne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń (w tym m.in. błoto, darń, trawa, chwasty, mech, liście, śmieci, gałęzie, owoce itd.); • oczyszczeniu z zanieczyszczeń kratek ściekowych odprowadzających wodę opadową z nawierzchni jezdni dróg; • oczyszczeniu z wszelkich zanieczyszczeń w tym zalegającej darni, traw i chwastów z nawierzchni jezdni dróg, w miejscach trudno dostępnych, w obrębie wysepek wraz ze znajdującymi się wysepkami, azylami, części jezdni wyłączonych z ruchu, przyulicznych cieków z prefabrykatów betonowych, zatok postojowych, opasek, obrzeży, krawężników; • mechanicznym oczyszczeniu jezdni dróg i chodników na mokro; • wywozie i zagospodarowaniu zebranych nieczystości i poniesieniu opłat z tego tytułu. Szczegółowy zakres opisany jest w specyfikacji usługi, która stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.: - specyfikacja usługi – załącznik nr 9 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10a, 10b do SWZ które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Zadanie I: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg gminnych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy Termin zakończenia: 10 grudnia 2025 r. Zadanie II: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg powiatowych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy Termin zakończenia: 10 grudnia 2025 r. Mając na uwadze art. 436 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający informuje, iż wskazanie końcowej daty wykonania umowy wynika z faktu, iż przedmiotowe zadanie musi być rozliczone w bieżącym roku budżetowym. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Wykonawca winien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: Zadanie I 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100); Zadanie II 1 900,00 zł (słownie: jeden tysiąc dziewięćset złotych 00/100) Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Termin związania ofertą wynosi: 60 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, określonym w rozdziale XXIII SWZ. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 20.07.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 253497-2025
Interne Kennung: ZP.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE I
Beschreibung: Zadanie I: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg gminnych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE II
Beschreibung: Zadanie II: Mechaniczne oraz ręczne oczyszczanie dróg powiatowych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice
Interne Kennung: 2