2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna stávajících vodoměrů a ITN, instalace odečtových sběrnic, poskytování služeb portálu a rozúčtování SV a TV nákladů ITN v bytových domech ÚMČ Brno Nový Lískovec
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna (demontáž) stávajících rádiových vodoměrů na teplou a studenou vodu (dále jen „TV“ a „SV“) za dodávku a montáž nových vodoměrů s dálkovým odečtem dat, včetně poskytování měsíčních informací o spotřebě. Vodoměry budou osazeny na rozvody vody v instalačních šachticích bytových a nebytových jednotek. Hodnoty spotřeby budou aktivovány prostřednictvím portálové služby (sběrnice dat) a zajištěn přístup do zákaznického portálu, který bude poskytovat měsíční informace o spotřebě jednotlivých příjemců služeb v souladu s platnou legislativou. Dále výměna indikátorů topných nákladů (dále jen „ITN“) za dodávku a montáž nových měřidel s dálkovým odečtem dat, včetně poskytování měsíčních informací o spotřebě a rozúčtovacích služeb v bytových domech na území Zadavatele. Měřidla budou osazena na otopná tělesa jednotlivých bytech a nebytových prostorách, nebo v případě kalorimetrů na potrubí ústředního vytápění. Součástí této veřejné zakázky je také poskytnutí služeb vymezených podmínkami smlouvy o odečítací a rozúčtovací službě v souladu se zákonem č. 67/2013 Sb., zákon, kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty, v platném znění a v souladu s vyhláškou č. 269/2015 Sb., o rozúčtování nákladů ve znění pozdějších předpisů. Smlouva o odečítací a rozúčtovací službě bude uzavřena na dobu 10let (cyklus rádiových modulů a sběrnic), jejíž závazný návrh tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Před zahájením realizace je nutné kontaktovat technika odboru bytového a ostatního hospodářství, který upřesní, které z bytových jednotek budou při realizaci volné (předá klíče), a které bytové jednotky a prostory budou užívány při realizaci nájemci. Vybraný dodavatel (zhotovitel) týden před zahájením prací oznámí nájemníkům, že bude provedena výměna stávajících rádiových měřidel za měřidla s dálkovým odečtem dat. Oznámení bude provedeno formou písemné informace umístěné na viditelné místo (výtah, hlavní dveře, nástěnka). Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výměna stávajících vodoměrů a ITN, instalace odečtových sběrnic, poskytování služeb portálu a rozúčtování SV a TV nákladů ITN v bytových domech ÚMČ Brno Nový Lískovec
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern, 38421100 Wasserzähler, 51210000 Installation von Messgeräten, 72318000 Datenübertragung, 72313000 Datenerfassung, 65500000 Zählerablesung
5. Los
Los: LOT-0001