See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BV-CL-R03 „Reabilitarea sistemelor de alimentare cu apă în Municipiul Brașov”
Beschreibung: BV-CL-R03 „Reabilitarea sistemelor de alimentare cu apă în Municipiul Brașov” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 1096128_2024_PAAPD1449204
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contractul cuprinde execuția de lucrări in UAT Brasov, in cadrul acestui contract se vor realiza: - Reabilitare retea de distributie L = 33.267 m - Reabilitare artera apa L = 13.017 m
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen