581665-2025 - Wettbewerb
Polen – Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen – Prace utrzymaniowe na potokach: Kościelnicki, Struga Rusiecka, Drwinka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrace utrzymaniowe na potokach: Kościelnicki, Struga Rusiecka, Drwinka
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prace utrzymaniowych na potokach: Kościelnicki, Struga Rusiecka, Drwinka. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Cz. 1: Prace utrzymaniowe na potokach Kościelnicki w km 0+000-4+000 w m. Kraków, Struga Rusiecka w km 0+000-1+800, 3+120-5+650, 6+900-7+150, 7+700 -8+210 w m. Kraków a) Zadanie „Prace utrzymaniowe na potoku Kościelnickim w km 0+000-4+000 w m. Kraków” b) Zadanie „Prace utrzymaniowe na potoku Struga Rusiecka w km 0+000-1+800, 3+120-5+650, 6+900-7+150, 7+700 -8+210 w m. Kraków” Cz. 2: Prace utrzymaniowe potoku Drwinka w km 0+000-1+700 i 2+300-4+600 m. Kraków, gm. Kraków Szczegółowy zakres zamówienia oraz standardy i wymogi jego realizacji określa dokumentacja postępowania, w tym w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej SWZ, Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór kosztorysu ofertowego, który w zakresie popisu pozycji i obmiarów pełnią rolę przedmiarów prac.
Interne KennungK.ROZ.2710.93.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrace utrzymaniowe na potokach Kościelnicki w km 0+000-4+000 w m. Kraków, Struga Rusiecka w km 0+000-1+800, 3+120-5+650, 6+900-7+150, 7+700 -8+210 w m. Kraków
BeschreibungZadanie „Prace utrzymaniowe na potoku Kościelnickim w km 0+000-4+000 w m. Kraków” Zakres prac: • Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp – 2250 m2 • Mechaniczne koszenie porostów ze skarp cieków – 12 000 m2 • Mechaniczne koszenie porostów z dna cieków – 4455 m2 • Ręczne ścinanie krzaków i podszyć średniej gęstości – 0,06 ha • Uporządkowanie terenu po wycięciu krzaków i podszyć średniej gęstości wraz z wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 600 m2 • Usunięcie przetamowań (gałęzie, konary, śmieci) z dna cieku wraz z wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 5 m3 • Udrożnienie cieków o szerokości dna do 1,2m koparko-odmularkami, grubość warstwy odmulanej do 30cm – 2970 m • Rozplantowanie jednostronne urobku po mechanicznym udrożnieniu cieków o szerokości dna do 1,2m z namułu grubości do 30cm – 2970 m • Usunięcie wiatrołomów o obwodzie od 100 do 250 cm z pocięciem, wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 6 szt • Pielęgnacja drzew poprzez obcięcie złamanych, wiszących konarów metodą alpinistyczną z pocięciem, wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 6 szt Zadanie „Prace utrzymaniowe na potoku Struga Rusiecka w km 0+000-1+800, 3+120-5+650, 6+900-7+150, 7+700 -8+210 w m. Kraków” Zakres prac: • Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp – 18070 m2 – w km 0+000 – 1+400 koszenie skarp po 3m z uwagi na bardzo bliskie sąsiedztwo wału przeciwpowodziowego • Hakowanie przy zarośnięciu powierzchni lustra wody ponad 60% - 595 m2 • Oczyszczenie terenu po hakowaniu z wywiezieniem i zagospodarowanie we własnym zakresie- 595 m2 • Wygrabienie wykoszonych porostów ze skarp i dna wraz z wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 3894 m2 • Udrożnienie cieków o szerokości dna do 1,20m koparko-odmularkami, grubość warstwy odmulanej 20cm – 2145 m - konieczna całość z uwagi na bardzo bliskie sąsiedztwo wału przeciwpowodziowego i bardzo szybkie zamulanie cieku • Rozplantowanie jednostronne urobku po mechanicznym udrożnieniu cieków o szerokości dna do 1,20m z namułu grubości 20cm – 2145 m • Mechaniczne koszenie porostów z dna cieków – 995 m2 • Udrożnienie cieków o szerokości dna do 0,80m koparko-odmularkami, grubość warstwy odmulanej 20cm – 1600 m • Rozplantowanie jednostronne urobku po mechanicznym udrożnieniu cieków o szerokości dna do 0,80 m z namułu grubości 20cm – 1600 m • Ręczne ścinanie krzaków i podszyć średniej gęstości – 0,058 ha • Uporządkowanie terenu po wycięciu krzaków oraz zalegających gałęzi wraz z wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 580 m2 • Ręczne usunięcie nawisów o grubości do 15 cm z koryta ubezpieczonego płytami z wywiezieniem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 2010 m2 • Ręczne udrożnienie ubezpieczonego dna cieku o szerokości od 0,5 do 1,0 m, gr. do 15 cm z wywiezieniem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 1005 m • Ręczne usunięcie przetamowań i śmieci z koryta cieku z wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 10 m3 • Usunięcie wiatrołomów o obwodzie od 100 do 250 cm z pocięciem, wywozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie – 5 szt • Roboty ziemne (wykonane z brzegu) zasyp ubytków brzegowych - Wykopy oraz przekopy wykonywane na odkład koparkami – 40 m3 • Naprawa opasek z kiszek faszynowych o średnicy 20+20cm (kołki drewniane o średnicy min. 12 cm) – 60 m • Zasyp wyrwy w prawym brzegu cieku, zabudowa biologiczna ubytków (wyrwa) - faszynada na rzekach nizinnych z dostarczeniem ziemi z lądu – 50 m3
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelPrace utrzymaniowe potoku Drwinka w km 0+000-1+700 i 2+300-4+600 m. Kraków, gm. Kraków
BeschreibungZakres prac: • Mechaniczne koszenie porostów ze skarp i dna cieków – 15 300m2 , • Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp -21 600m2 , • wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp o szerokości ponad 2,0m i z zagospodarowaniem we własnym zakresie – 21 600m2 , • Oczyszczenie przepustów ramowych 2,0x2,0m z namułu o głębokości zamulenia przewodu do 1/3 wysokości – 32m, • Ręczne roboty ziemne - usunięcie przetamowań w postaci rumoszu, śmieci, konarów, gałęzi z dna (punktowo), utrudniającego swobodny przepływ wód w korycie potoku, uporządkowanie terenu z wywozem i zagospodarowanie urobku we własnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami - 20,2m3 , • Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem do 11km - usunięcie zatoru w postaci rumoszu z dna, utrudniającego swobodny przepływ wód w korycie potoku – Uporządkowanie terenu i zagospodarowanie urobku we własnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami. (na wylocie z rurociągu) – 2 700 m3,
Interne KennungCzęść nr 2